Cestovná Agentúra Aurea – O Nás

Cestovná Agentúra Aurea bola založená v roku 1990 spolu s primátorom mesta Krk.

Našou hlavou aktivitou je zabezpečenie hotelov, apartmánov a služieb ubytovania, ako aj zabezpečenie kompletných turistických služieb, od transferov a požičovní áut, cez exkurzie a výlety na loďiach, spolu s skupinovým cestovaním.


Riaditeľ a Majiteľ

Svjetlana Volarić, BSc. Economika

Svjetlana bola v podnikaní s turizmom od jej 20 tky a je majiteľom cestoven agentúry Aurea International. Posledných 15 rokov bola Riaditeľkou agentúry a je zodpovedná za všetky strategické operácie a activity.

Email: svjetlana.volaric@aurea-krk.hr


TÍM AUREA

Momentálne má Aurea 7 permanentných zamestnancov, 4 sezónnych zamestnancov a viac ako 20 externých partnerov. Ak Vás zaujíma naša ponuka, kontaktujte našich zamestnancov, ktorý Vám radi pomôžu

Starostlivosť o zákazníkov je v srdci našeho fungovania. Tím Aurea je zaviazaný sa postarať, aby Vaša návšteva ostrova Krk bola skvelou a príjemnou skúsenosťou.


KANCELÁRIA AUREA

Naša kancelária v meste Krk je otvorená 7 dní v týždni počas sezóny a benefituje z veľkej a modernej recepcie. Odporúčame klientom, aby nás navštívili či už je to kvôli ubytovaniu, pomoci, alebo kvôli cestovaniu okolo ostrova Krk, alebo len prísť pozdraviť.

Zimné otváracie hodiny
Pon – Pia od 8:00 do 15:00
Sob od 8:00 do 14:00

Letné otváracie hodiny
Každý deň od 8:00 do 20:00

AKO NÁS NAVŠTÍVIŤ

Z Mostu Krk nasledujte hlavnú cestu smerujúci do mesta Krk a Baska. Asi po 25 km sa dostanete k kruhovému objazdu, kde by ste mali zahnúť do prava, značené do Mesta Krk.

Po zhruba 1km uvidíte supermarket Konzum na pravej strane. Pokračujte rovno a zhuba po 300m odbočte znova doprava (značené Krk town centre).

Naša kancelária bude hneď na pravo, s veľkým autom zaparkovaným pred budovou.

KONTAKT

Aurea International d.o.o.
HR-51500 Krk, Vršanska 26/L
Chorvátsko

Email: aurea@aurea-krk.hr

ID KOD: HR-AB-51-040 113488
TEL: ++385/51/221-777
FAX: ++385/51/221-007